Friday, April 16, 2021
Home > Uncategorized > क्याक्मीको गैह्राखोलामा भएको भलिबल प्रतियोगिता सम्पन्न, घुर्लिचाैर प्रथम

क्याक्मीको गैह्राखोलामा भएको भलिबल प्रतियोगिता सम्पन्न, घुर्लिचाैर प्रथम

प्रजातन्त्र दिवसको अवसरमा श्री जनजागरण समूह हरिनास ६, गैह्राखोलाद्वारा आयोजित साविकको वडा स्तरिय खुल्ला पुरूष भलिबल प्रतियोगिता हरिनास गाउँपालिका ७ कि अध्यक्ष केशमाया थापा जासिकाको प्रमुख आतिथ्यमा सम्पन्न भएको छ। कार्यक्रमको औपचारिक उद्घाटन ब्यानर बाचन प्रमुख अतिथि केशमाया थापाले गर्नभएको थियो ।

कार्यक्रममा बिशिष्ट अतिथि डुमनारायण मानन्धर, तथा अतिथिहरूमा क्षेत्रिय एम्पायर सुरेश आले, अरूण आले, समाजसेवी समनारायण मानन्धर, तिलबहादुर थापा, गोविन्द मानन्धर लगायत सैयौको सँख्यामा उपस्थिति बिच खेल सम्पन्न भयो । कार्यक्रममा ज्ञात अज्ञात सहिदहरूको स्मरणमा मौन धारण गरिएको थियो ।

कार्यक्रममा फौनारायण मानन्धरबाट स्वागत मन्तव्य राखिएको थियो भने कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि थापाले आफ्नो धारणा राख्ने क्रममा गाउँ गाउँमा सिँहदरबार भन्ने मुल नाराका साथ हामी अगाडि बढिरहेका छौ । फाल्गुण २० गतेदेखि हुन गइरहेको अध्यक्ष कप भलिबल प्रतियोगिताका लागि जनजागरण समूहले राखियो यस प्रतियोगिताले खेलाडी छनौटका लागि मौका मिलेको जानकारी दिनुभयो । हामी विकासको काममा कति पनि कञ्जुस्याइ गर्ने छैनौ, हामी जनप्रतिनिधिहरूले विकास निर्माणका लागि सकेको काम गर्दै जान्छौ । हाम्रो काम कहाँ के कति भइरहेको छ जनताले पनि अवलोकन गरि हाम्रा कमिकमजोरी औल्याइदिनु होला भन्नु भएको थियो । हामी विस्तारै विकास निर्माणमा अगाडि बढिरहेका छौ, आमा समूहको भवन निर्माण, युवाहरूका लागि खेल मैदानके साथमा छेउमा तारजाली, कृषिका लागि कुलो निर्माण हुदै अहिले सडक निर्माण तर्फ गइरहेको जानिकारी दिनुभयो ।

कार्यक्रममा बोल्दै यस प्रतियोगितामा प्रथम, द्वितिय र तृतिय हुने खेलाडीहरूलाई धन्यवाद दिदै हामी यहि ग्राउण्डबाटै भोलि राष्ट्रिय, अन्तराष्ट्रिय खेलाडी बन्न सक्छौ, खेलाडी भाईहरू अझै प्रगति गरेर अगाडि बढ्न शुभकामना दिनुभयो ।

फाल्गुण ७ गतेदेखि ११ गतेसम्म हुने भनिएको प्रतियोगिता आकाशे पानीका कारण १२ गते समापन भएको थियो भने समापनको दिन दर्शकहरूलाई समूहले नाच देखाएर रमाईलो गराएका थियत्र । भलिबल खेलमा प्रथम घुर्लिचौर, द्वितिय आयोजक र तृतिय दार्सिङ भएका थिए भने क्रमशः रू.३५०००।-, रू. २५०००।– र रू. १५०००।– सहित सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र हात पारेका थिए भने मुख्य एम्पायमा क्षत्रिय एम्पायर सुरेश आले थिए भने सहयोगीमा अरूण आले रहेका थिए ।

प्रथम पुरस्कार हरिनास गाउँपालिकाका अध्यक्ष खिमनारायण मानन्धरको ब्यक्तिगत तर्फबाट, द्वितिय पुरस्कार कुवेतबाट गैराखोलाका युवा भाइहरूले र तृतिय पुरस्कार उदय मानन्धर हाल मकाउबाट स्पन्सर गर्नुभएको थियो ।


कार्यक्रम सञ्चालन समूकि अध्यक्ष बसन्ती मानन्धरले गर्नुभएको थियो ।

Leave a Reply