Saturday, April 17, 2021
Home > अपराध > शा’रीरिक स’म्बन्ध राख्दाराख्दै श्रीमानले श्रीमतिको गला रे’टेर विभ’त्स ह’त्या गरेपछि…

शा’रीरिक स’म्बन्ध राख्दाराख्दै श्रीमानले श्रीमतिको गला रे’टेर विभ’त्स ह’त्या गरेपछि…

एक युवकले शारी’रिक सम्ब’न्धका बेला गर्भवती श्रीमतीको घाँटी रेजर ब्लेडले का’टी ह’त्या गरेका छन् । २१ वर्षे मार्सेलो अराउजोले २२ वर्षीया श्रीमती फ्रान्सिन दोस सान्तोसलाई तेस्रो पटक ग’र्भवती भएको विषयमा वि’वाद चर्कि’एपछि ह’त्या गरेको ब्राजिलका पुलिसले पुष्टि गरका छन् । पुलिसका अनुसार फेब्रुअरी ३ तारिखमा उनले श्रीमतीको ह’त्या गरेको स्विकार गरेका थिए ।यो जोडीको पहिले नै दुई सन्तान छन्, चार वर्षकी एक छोरी र दुई वर्षका छोरा ।

पुलिससँगको बयानमा आफूलाई अब थप सन्तान नचाहेको बताएका थिए । यसका साथै, उनले श्रीमतीलाई छोराछोरीसँग बाँडिएको हेर्न नचाहेको र बच्चाका कारण निम्तिएको आर्थिक भार पनि चित्त नबुझिरहेको उनले पुलिसलाई जानकारी दिए । ब्राजिलको साओ पाउलोस्थित भारजिया पाउलिस्तामा रहेको उनीहरुको घरमा आ’रोपीलाई पनि घाँटी र नारी काटि’एको अव’स्थामा भेटिएको थियो ।पुलिसका अनुसार श्रीमतीको ह’त्या पछि उनले पनि आ’त्मह’त्या गर्ने कोसिस गरेका थिए ।

२२ डिसेम्बर सन् २०१९ को घट’नाको विषयमा पुलिसले ६ हप्तासम्म चलेको अनुसन्धानपछि घट’नाबारे थुप्रै प्रमाण भेटेको जानकारी दिएको छ । अनुसन्धानकर्ताका अनुसार, डिसेम्बर २२ तारिखमा यो जोडीले परिवारसहित क्रिसमसको छुट्टी मनाउनेबारे छलफल गरिरहेका बेला एकाएक ग’र्भ बसेको कुरा निस्किएपछि उनीहरु बीच विवा’द चर्किएको थियो ।

तर वि’वादपछि यो जोडीले कुरा सल्टाउँदै शारीरि’क सम्ब’न्ध स्थापित गर्नका लागि बेडरुममा गएको पनि बताइन्छ ।तर यौ’न सम्प’र्ककै बेला उनले मेकअप आर्टिस्ट श्रीमतीको घाँ’टीमा चक्कु’ले थुप्रै पटक ह’मला गर्छन् र अन्त्यमा ब्लेडले का’टेको बताइएको छ । दुई सन्तानकी आमाको मृ’त्यु’ भएको त्यतिबेला पत्ता लाग्यो जब उनका आफन्तले जति सम्पर्क गर्न खोज्दा पनि उनलाई भेट्न सकेनन् ।

उनीहरुले कुनै जवाफ नपाएपछि उनकै घर जाने निधो गरे । घ’टनाको दोस्रो दिन जब उनीहरु फ्रान्सिनको घरमा पुगे ढोका फोडेर हेर्दा उनीहरुको फ्रान्सिनको ह’त्या भइसकेको पाए । कोठा भरी र’गत छरि’एको थियो ।तेस्रो सन्तानलाई थुप्रै देखि ग’र्भमा बोकेकी फ्रान्सिनलाई उनकै बेडमा मृ’त अवस्थामा भेटियो ।आ’रोपीलाई अ’र्धचेत अ’वस्थामा भेटिएको थियो ।

Leave a Reply