Saturday, April 17, 2021
Home > राशिफल > ०७६ माघ २४ गते शुक्रबार ई. स. २०२० फेब्रुअरी ०७ तारिख, हेर्नुहोस राशिअनुसार तपाईंको भाग्य

०७६ माघ २४ गते शुक्रबार ई. स. २०२० फेब्रुअरी ०७ तारिख, हेर्नुहोस राशिअनुसार तपाईंको भाग्य

आजको पञ्चाङ्ग: वि.सं. २०७६ माघ २४, शुक्रबार,इ.स. २०२० फेब्रुवरी ७, शकसंवत् १९४१, परिधावी संवत्सर, उत्तरायण, शिशिर ऋतु, ने.सं. ११४० सिल्लाथ्व, माघ शुक्लपक्ष, त्रयोदशी, १६:३४ उप्रान्त चतुर्दशी, नक्षत्र– पुनर्वशु, २२:४४ बजेउप्रान्त तिष्य, योग– प्रीति, २१:३० बजेउप्रान्त आयुष्मान्, करण– तैतिल, १६:३४ बजेदेखि गर, २७:५६ बजेउप्रान्त वणिज, आनन्दादिमा लुम्ब योग, चन्द्रराशि– मिथुन, १६:५२ बजेउप्रान्त कर्कट, सूर्योदय– ६:५० बजे, सूर्यास्त– १७:४७ बजे र दिनमान २७ घडी ५ पला। सौभाग्य–शूर्पदान।

मेष (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ) – सामान्य आर्थिक त’नाबको सा’मना गर्नुपर्ला । का’र्यसम्पादनमा सामान्य ढि’लाईको योेग रहेकोछ । मित्रजनहरु सगँको सम्बन्धमा सामान्य ति’क्तता उत्पन्न हुन सक्नेछ । वाणिका कारण सामान्य वा’दविवादको स’म्भाबना रहनेछ । खानपानका कारण स्वास्थमा सामान्य त’नाव उ’त्पन्न हुन सक्नेछ । पारिवारीक झ’मेलाले स’ताउन सक्नेछ ।

बृष (इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो) –  पारीवारिक मनोरञ्जनका क्षेत्रमा समय ब्यतित रहनेछ । नयाँ कार्यको थालनिले मन प्रशन्न रहला । आफन्तजनहरुको साथ सहयोगमा ज’टिल का’र्यहरु स’म्पादित रहनेछन । बिद्यार्थी बर्गका निम्ती समय मध्यम रहनेछ । सामान्य यात्रा प’श्चात मनग्य आम्दानी प्राप्त हुनेछ । दाम्पत्य शुख प्राप्त रहने दिन रहेकोछ

मिथुन (का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह) – स्वा’स्थका कारण का’र्यक्षेत्रमा सामान्य त’नाब उत्पन्न हुन सक्नेछ । आफन्तजनहरु बाटँ टाढा भएको अ’नुभव हुनेछ । नयाँ लगानिमा बिशेष ध्यान पूर्याउनु होला । मित्रजनहरुको साथ सहयोगमा आम्दानि मध्यम रहला । अनावश्यक खर्चका कारण तात्कालिक आर्थिक अ’भाब रहन सक्ने स’म्भाबना रहेको छ ।

कर्कट (हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो) – बिशिष्ट ब्यत्तिहरुको साथ सहयोगमा नयाँकार्य थालनिका अवसरहरु प्राप्त रहनेछन । पूराना लगानि उठाउन उचित समय रहेकोछ । सामान्य वा’दबिवादको झ’मेलामा फ’सिएला।सा मान्य यात्राको सम्भाबना रहेकोछ । अध्यन अध्यापनका क्षेत्रमा तथा रचनात्मक का’र्यका क्षेत्रमा समय ब्यतित रहनेछ ।

सिंह (मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे) – का’र्यक्षेत्रमा लगाईएको त’त्परताको बिशेष क’दर हुन सक्नेछ । सामाजिक का’र्यको क्षेत्रमा जु’ट्ने समय रहेकोछ । मान्यजनहरु सगँको सम्बन्धमा म’धुरता छाउनेछ । पारीवारिक मनोरञ्जनका क्षेत्रमा समय ब्यतित रहनेछ । मान्यजनको सहयोगमा आम्दानी उत्तम रहन सक्नेछ । भौतिक श्रोत साधनको प्रयोगमा समय ब्यतित रहनेछ ।

कन्या (टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो) – का’र्य स’म्पादनमा गो’पनियताको आवश्यकता रहनेछ । तपाई द्वारा स’म्पादित का’र्यको श्रेय गै’र ब्यत्तित्व हरुले प्राप्त गर्नेछन । मित्रजनहरु सगको सम्बन्धमा सामान्य ति’क्तता उ’त्पन्न हुन सक्नेछ । नयाँ मित्र प्राप्ती भएतापनि प्र’तिपक्क्षीहरु स’बल रहनेछन ।ईष्टमित्रजनको साथ सहयोगमा बृद्धिहुनाले ज’टिलकार्य स’म्पादितहुनेछन ।

तुला (र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते) – गरीरहेको का’र्यमा सामान्य झ’न्झट उ’त्पन्न हुन सक्नेछ । नजिकका ब्यत्तिहरुबाट धो’काहुन सक्ने स’म्भाबना रहेकोछ । न’याँकार्यको थालनि नगर्नुहोला । स्वा’स्थमा सा’मान्य स’मस्या उत्पन्न हुन सक्नेछ । खानपानमा बिशेष सा’बधानि अपनाउनु उत्त’म रहनेछ । स्थीर क्षेत्रमा गरीएको लगानि ला’भदायक सा’बित रहनेछ ।

बृश्चिक (तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु) – म’नोबिलासिताका सा’धनको खरिद तथा प्रयोगमा सामान्य खर्चहुन सक्नेछ । पारीवारिक झो’र झ’मेलाले सताउन सक्ने समय रहेकोछ । अ’धुराकार्यहरु स’हजतापुर्ण स’म्पादीत रहनेछन । प्रेम सम्बन्धमा म’धुरता छाउनेछ । ब्यापार ब्यवसायमा दिन मध्यम रहनेछ । शारीरिक आ’लस्यताका कारण कार्य क्षेत्रमा सा’मान्य ढि’लाईको यो’ग बन्नेछ ।

धनु (ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे) – स्वा’स्थमा सामान्य स’मस्या उ’त्पन्नहुन सक्नेछ । प्र’तिश्पर्दाजन्य का’र्यमा तपाईको अ’ब्बल स्थान प्राप्त रहनेछ । शुभचिन्तकहरुको साथसहयोगमा ब्यापार ब्यवसायमा म’नग्य लाभ प्राप्त रहनेछ ।ता’त्कालिन यात्राको स’म्भाबना रहेकोछ । गरीरहेको का’र्य स’म्पादनमा सामान्य ढि’लाईको सा’मना गर्नु पर्नेछ । मानसम्मानमा आ’चँ आउन सक्नेछ ।

मकर (भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि) – बिशिष्ट ब्यत्तिहरुको अनु’शरणले सामान्य झन्झ’टका बिचमापनि का’र्य स’म्पादित रहनेछन । अध्यन अध्यापनका क्षेत्रमा अ’धिक समय ब्य’तितरहेता पनि उ’त्तम प्र’तिफल प्राप्त हुनेछैन । र’चनात्मक तथा क’लाकौशलको प्रयोगले आम्दानीको क्षेत्र द’रीलो बन्नेछ । नयाँ का’र्यको थालनिले मन ह’र्षित तुल्याउला ।

कुम्भ (गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द) – पारीवारिक झो’रझमेलाले स’ताउन सक्नेछ । ब्यापार ब्यवसायमा सामान्य त’नाब उ’त्पन्न हुन सक्नेछ । गरीरहेको का’र्यमा समेत समस्या उ’त्पन्नहुनाले मनमा खि’न्नता बो’ध हुनेछ ।मान्यजनहरुको स्वास्थमा सा’मान्य स’मस्या दे’खा पर्नेछ । स’भासम्मेलनका क्षेत्रमा स’रीक रहने अ’वसर प्राप्त रहनेछ । ब्यापार ब्यवसायमा दिन म’ध्यम रहनेछ ।

मिन (दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि) – आ’त्मबलमा बृ’द्धिहुनाले अ’धुरा का’र्यसमेत स’म्पादित रहनेछन । मित्रजनहरुको स’हयोगमा आम्दानिका श्रोतहरु दरीला बन्नेछन । ता’त्कालिक धनलाभ हुन सक्नेछ । धार्मीक क्षेत्रको यात्राको स’म्भाबना रहेकोछ । ईष्टमित्रजनको साथ सहयोगमा बृद्धिहुनाले ज’टिलकार्य स’म्पादितहुनेछन साथै का’र्य स’म्पादनको श्रे’य प्राप्त हुनाले मन प्रशन्न रहनेछ ।

Leave a Reply