Friday, April 16, 2021
Home > भिडियो > दैवकाे लिला यस्तो! नारायणीमा हाम फालेकि महिलाकाे जिउँदै उद्दार (भिडियो सहित)

दैवकाे लिला यस्तो! नारायणीमा हाम फालेकि महिलाकाे जिउँदै उद्दार (भिडियो सहित)

हिन्दु धर्ममा भनिन्छ मानिसको जिवन ८४ लाख अन्य जिवन भोगी सकेपछि मात्र पाइन्छ । सामाजिक र पारिवारीक जिम्मेवारीका लागि पनि जिवन निकै महत्वपूण छ । तर जिवन देखि हार खाएक कतिपय कायरहरुले देह त्यागको निर्णय गरेका हुन्छन् । जिवनमा आइपरेका समस्या देखि जुध्न नसक्नेहरुले विभिन्न उपाय अपनाएर जिवन फालेका हुन्छन् । तल प्रस्तुत गरिएको यो भिडियोमा पनि त्यस्तै दृष्य छ । एक जना महिला चितवन स्थित नारायण नदिमा हाम फालिन् ।

तर उनको बाँच्ने भाग्य भएर होला हामफाल्दै गरेको अन्यले देखे र तत्काल उद्दार गरे । रातो लुगा लगाएको ति महिलाको उमेर ४० वर्ष उमेर भन्दा माथिको जस्तो देखिनछ । उनले के कारणले त्यस्तो निर्णय लिइन् भन्ने कुरा भने खुलेको छैन । उनको परिचय पनि यो भिडियोवाट खुल्दैन । महिला नदिमा हामफालेको देखेपछि उद्दारकर्ताले स्टिमरको प्रयोग गरेर नदिमै पुगेर महिलालाई बाहिर निकालेका छन् ।

स्टिमरमा गएकाहरुले पनि आफ्नो सुरक्षाको विशेष उपाय भने अपनाएको देखिदैन । आफ्नो ज्यान जोखिममा राखेर दुईवटा स्टिमरमा गएका केही युवाले ति महिलालाई पानीवाट तानेर स्टिमरमा हालेको भिडियोमा देख्न सकिन्छ ।

चितवन स्थित नारायणी नदिमा केही महिनाको अन्तरालमा यस्ता घटना भइरहेका हुन्छन् । अधिकांशको ज्या न गएको समाचार प्रकाशमा आउँछन् । पानीको वहाव धेरै र गहिरो भएका कारण त्यसरी हामफालेकाहरुलाई बचाउन भने निकै मुस्किल पर्छ ।

भिडियो हेर्नुसः

Leave a Reply