Friday, April 16, 2021
Home > समाज > श्रीमति प्रेमीसँग भागेपछि श्रीमानले पु’त्ला बनाएर गरे अन्तिम श्रद्धाञ्जली, छोराले लगाए आ’गो

श्रीमति प्रेमीसँग भागेपछि श्रीमानले पु’त्ला बनाएर गरे अन्तिम श्रद्धाञ्जली, छोराले लगाए आ’गो

भारतको बोकारो जिल्लाको तेलो थाना क्षेत्र निवासी राजिव कुमारले आफ्नी श्रीमतीको धोकाबाट रु’ष्ट भएर उनलाई सामाजिक बहिष्कारको सन्देश नयाँ तरिकाले दिएका छन् । श्रीमानको आरोप अनुसार उनकी ३२ वर्षीया श्रीमती आफ्नो प्रेमीसँग भागेकी छिन् । उनी अहिले आफ्ना प्रेमीसँग राँ’चीमा बसिरहेकी छिन् । यसबारे वि’रोध जताउनका लागि श्रीमानले हिन्दु रिति–रिवाज अनुसार श्रीमतीको पु’त्ला बनाएर उनको विधिपूर्वक अन्तिम सं’स्कार गरे ।

उनका छोराले आफ्नी आमाको पु’त्लालाई आ’गो लगाए । राजिवले अब उनका लागि उनकी श्रीमतीको मृ’त्यु भइसकेको छ । ‘अब मेरो उनीसँग र उनको मेरो परिवारका कोही पनि सदस्यसँग कुनै सम्बन्ध छैन । मेरी श्रीमती दुई सन्तानकी आमा हुँदासमेत गाउँकै एक व्यक्तिसँग जनवरी ४ मा घरबाट भागिन् ।’

यो पनि पढ्नुहोस : ६० वर्षका वृद्धको बिहे २३ वर्षकी युवतीसँग, हेर्नेको लाग्यो भीड !

श्रीमानले श्रीमतीलाई धोका दिएर दोश्रो विवाह गरेको खबर त हामीले सुनेका नै छौँ । तर के तपाईले एक श्रीमान श्रीमतीकै खुसीमा दोश्रो विवाह गरेको खबर सुन्नुभएको छ ? यदि छैन भने आज हामी तपाईलाई बताउँछौँ । भारतको झराखण्डस्थित राजनगर जिल्लाका एक ६० वर्षीया वृद्धले २३ वर्षकी युवतीसँग विवाह गरेका छन् । ललमोहन नाम गरेका ति वृद्धलाई छोरा जन्माउँन एकदमै रहर थियो ।

तर उनकी जेठी श्रीमती सरला महतोको कोखबाट छोरा नजन्मिएपछि उनले सरलाको सहमतिमै दोश्रो विवाह गरेका हुन् । सरला महतोबाट दुई छोरीहरु जन्मिए पनि उनलाई छोरा जन्माउँन अत्याधिक मन लागेकोले २३ वर्षकी युवतीसँग विवाह गरेको लालमोहनले बताएका छन् ।

उनले अहिले २३ वर्षकी चेती महतोसँग विवाह गरेका हुन् । स्थानीय समाजसेवी रामरतनले लालमोहनको दम्पतिलाई पुत्र प्राप्ती नभएकै कारण चेती महतोसँग विवाह गरेको भारतीय सञ्चारमाध्यामलाई बताएका छन् । यो अनौठो विवाह हेर्नका लागि मानिसहरुको भीड लागेको थियो । चेतीले निष्ठावान भएर पतिव्रता धर्म निभाउने वाचा गरेकी भारतीय सञचारमाध्यामहरुले जनाएका छन् ।

Leave a Reply