Tuesday, April 20, 2021
Home > भिडियो > भर्खरै हेर्नुस ! रबि लामिछाने बिरुद्ध अर्को षडयन्त्रको खुलाशा ! यस्तो गम्भिर आरोप, अब के हुन्छ ? (भिडियो हेर्नुस)

भर्खरै हेर्नुस ! रबि लामिछाने बिरुद्ध अर्को षडयन्त्रको खुलाशा ! यस्तो गम्भिर आरोप, अब के हुन्छ ? (भिडियो हेर्नुस)

रबि लामिछाने लेख्छन्ए, एक रातको रक्सीको पैसा कसैले तिरिदिए मात्रैपनि कौडिको भाउमा ईमान बेच्ने यस्ता बेईमानहरुको हैसियत हेर्नुस्, कसले सिकाएर लेखेको होला यस्तो निराधार न्युज। प्रमाणित गर्न त परको कुरा एक पटक म सङ २ मिनेट आखामा आँखा जुधाएर उभिन मात्र सकुन यो लेख्नेले। भैगो, म सङ आँखा जुधाउनु पनि परेन,आफ्नै जन्मदातालाई आफुले लेखेको यो न्युज एक पटक पढेर सुनाउनु।

तिम्रो आफ्नै आत्माले तिमिलाई कति धिक्कार्दो होला,थुक्दो होला।समाजमा यस्ता बेईमान मानिसहरु छन जो अर्काको इमानमा हिलो छ्यापेर छाक टार्छ्न। यी प्यारासाईटहरु हुन् ,जुकाहरु हुन् जो अर्काको इमान लाज पचाएर तन्तनी पिउछन र बाच्छन।भगवानसङ एउटा मात्र प्रार्थना छ,जीवनमा यस्ता मानिस जस्तो कसैको ईसारामा नाच्ने र जुठो खाएर बाच्ने दिन कहिले नआओस।बरु मर्न परोस् तर यस्ता मानिस जस्तो कसैको एजेन्ट (टट्टु) बन्न नपरोस्।

भिडियो हेर्नुस:

Leave a Reply