Saturday, April 17, 2021
Home > समाज > अलविदा अरूणा! प्रेमीकाे टिप्परले ठक्कर दिएर मृ त्यु भएपछि प्रेमिका पनि रहेनन् यो पापी सँसारमा!

अलविदा अरूणा! प्रेमीकाे टिप्परले ठक्कर दिएर मृ त्यु भएपछि प्रेमिका पनि रहेनन् यो पापी सँसारमा!

सुर्खेत । सुर्खेतमा टिपरको ठ’क्क’रबाट केशरबहादुर सिंहको घटनास्थ’लमा नै मृ त्यु भएपछि विक्षिप्त बनेकी सिहकी प्रेमिकाले घट’नालगत्तै आत्मह त्या गरेकी छन् । घटना भएको स्थानमा केशर बहादुर सिह र उनकी प्रेमिका संगै रहेका बेला सिहको दुर्घ’टनामा मृ त्यु भएपछि विक्षिप्त भई कोठामा फर्किएकि कालिकोट घर भई सुर्खेतस्थित मामाघरमा बस्ने अरुणा शाहीले आत्मह त्या गरेकी हुन् । सिंहकाे निधनमा यसरी आत्मह त्या गर्ने अरूणा नेपालमै पहिलो पटक हो ।

अरुणाले केशरको घ’टना भएको केही बेरमा नै झु ण्डि एको अबस्थामा फेला परेकी हुन । केशरका आफन्तजनका अनुसार अरुणा मगलबार ३ बजे काठमाडौ जाने भएपछी बिहानै अरुणालाई भेट्न गएको जानकारी दिएका छ्न ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुर्खेतका प्रमुख दिल्लीराज पन्तले अरुणा मृ’त भेटिएको पुष्टि गरे पनि युवकसँगको सम्बन्धबारे केही बताउन नसक्ने जनाए । केशरको श’व देखेलगत्तै फर्किएकी अरुणाले विक्षिप्त अवस्थामा आ’ त्म ‘ह त्या गरेको हुन सक्ने प्रहरीको दाबी छ । ‘उनीहरुको व्यक्तिगत सम्बन्धबारे प्रहरीलाई जानकारी नभएपनी सिहको मृ’त्युलगत्तै शाहीको श’व भेटिएको छ। प्रहरीले थप अनुसन्धान गरिरहेको छ ।

कस्ताे थियाे प्रेम ?

अरुणा र केशर तीन वर्षदेखि प्रेम सम्बन्धमा थिए। केशरका आफन्त कमलकुमार सिंहका अनुसार उनीहरुबीचको प्रेम साथीभाइ र परिवारका केही सदस्यलाई पनि थाहा थियो । केशर र अरुणाले सँगै बाँच्ने सँगै मर्ने कसम खाएका थिए । बिहेको लागि उपयुक्त समयको खोजीमा थिए उनीहरु । तर, आफ्नो प्रेमले मूर्त रुप नपाउँदै दुवैजना यो संसारबाट बिदा भएका भएका छन् । मंगलबार बिहान टिप्परले कि’चेर केशरको मृ’त्यु भएपछि प्रेमिका अरुणाले आ त्म ह त्या गरेकी छन् ।

दुर्घ’टनालगत्तै घटनास्थल पुगेकी अरुणाले केशरको क्षतविक्षत शरीर देखेकी थिइन् । आफ्नै खुट्टामा उभिएपछि मात्रै अरुणासँग बिहे गर्ने योजनामा थिए केशर । घरको जेठो छोरा भएका कारण आर्थिक भार थाम्नुपर्ने जिम्मेवारी थियो । रोजागारीको लागि उनी कालिकोटबाट सुर्खेत झरेका थिए ।

केशर सुर्खेत झरेपछि अरुणाले पनि सुर्खेत नै आउने निधो गरिन् । सुर्खेतमा बसेर दुवैजनाले कोरियन भाषाको तयारी गर्ने भए । दुवैजना एउटै इन्स्टिच्युटमा कोरियन भाषा पढ्दै थिए। मंगलबार एकैदिन उनीहरु संसारबाट विदा भएका छन् ।

Leave a Reply