Sunday, September 20, 2020
Home > भिडियो > फेरि अकस्मात प्रमिलाले हिरासतबाटै पूर्व पति सन्तोषलाई यस्तो खबर पठाएपछि… भेट्न मन होला त? (भिडियो हेर्नुस्)

फेरि अकस्मात प्रमिलाले हिरासतबाटै पूर्व पति सन्तोषलाई यस्तो खबर पठाएपछि… भेट्न मन होला त? (भिडियो हेर्नुस्)

काठमाडौं । चितवनमा केही समय चर्चित भएको सन्तोष र प्रमिलाको घटनामा फेरी ट्वीष्ट आएको छ । विदेशमा कमाएको सम्पत्ती समेत लिएर अर्कैसंग गएकी प्रमिला र उनका प्रेमी अहिले हिरासतमा छन् । ३५ दिन पछि फेला परेकी प्रमिला वर्दियाको अर्का ब्यक्तिसंग एउटा कोठामा फेला परेकी थिइन् । साउदीमा काम गरेर कमाएको सम्पत्ती समेत लिएर गएको भनिएकी प्रमिलालाई सन्तोषले वहुविवाहको मुद्दा दायर गरेका थिए ।

उनीहरु अहिले प्रहरी हिरासतमा छन् । अब सन्तोष फेरी साउदी जाँदै छन् । उनका दुई छोराछोरी अब एक्लिएका छन् । कमाएको सम्पत्ती पनि सकिएपछि उनी अब छोराछोरीको भविष्यका लागि फेरी साउदी जाँदैछन् । तर प्रहरी हिरासतमा रहकी प्रमिलाले भने एक पटक सन्तोषलाई भेट्न चाहेकी छन् ।

उनले आफ्नो जिवनमा भएका केही कुरा नखुलाएका कारण अहिले यस्तो अवस्था आएको भन्दै उनले केही कुरा खुलाउन चाहेको कुरा बाहिर आएको छ । सन्तोषले पनि त्यो कुरा थाहा पाएको बताएका छन् । प्रमिलाले मलाई केही कुरा भन्न चाहेको भन्ने कुरा मैले पनि सुनेको छु, सन्तोषले भने, केही कुरा होला उनले भन्न चाहेको । अब म फेरि विदेश जाँदैछु ।

सन्तोषले प्रमिलाले केही कुरा लुकाएको हुनसक्ने पनि बताएका छन् । प्रमिलालाई केही भएको पक्कै पनि होला उनले केही कुरा मनमा लुकाएकी होलीन् सन्तोषले भने । प्रमिला परिबन्धमा परेको पनि हुनसक्ने आशंका गरेका छन् । दिन त प्रमिलाले धोका नै दिइन्, उनको आँखाको हेराई हेर्नुस् हुन त उनको जिवनमा केही न केही त पक्कै भएकै होला ।

यति ठूलो निर्णय त्यसै त लिइनन् होला सन्तोषले भने । प्रमिलालाई लिएर जाने सुरेश परियार पनि वैदेशिक रोजगारीका लागि विदेशमै थिए । सुरेश विदेशवाट आएर प्रमिलालाई लिएर गएका थिए । सुरेशको पनि दुई छोराछोरी र श्रीमती छन् ।

भिडियोः

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!