Tuesday, April 20, 2021
Home > भिडियो > कलेज पढ्ने एक युवतीको यस्ताे भिडियो सामाजिक सञ्जालमा भाइरल (भिडियो हेर्नुस्)

कलेज पढ्ने एक युवतीको यस्ताे भिडियो सामाजिक सञ्जालमा भाइरल (भिडियो हेर्नुस्)

कक्षा १२ मा अध्यानरत युवतीको एउटा गो’प्य भिडियो बाहिरिएको छ । त्यो भिडियो सार्बजनिक भए पछि निकै भाइर’ल पनि बनिरहेको छ । ती युवतीको आफ्नै प्रेमीसँगको गो’प्य भिडियो लिक भएको हो । उक्त भिडियोमा महिलालाई असाध्यै मनपर्ने यौुन आसन जस्तो देखिन्छ । उनीहरुले गो’प्य कोठा भित्र एक अर्कालाई अगालो हालेका छन् । घरमा कोही नभएको मौका पारी आपसी समझदारीमा बनाइएको से’क्स क्लिप लिक भएको हो ।

एक अर्कासंग नजिकिदै र से’क्स सम्बन्धी रमाईलो रमाईलो कुरा गर्दै गरेको देखिन्छ । युवती युवकको माथि यौ’न आसनमा बसे जस्तो पनि देखिन्छ । यो भिडियो सामाजिक सञ्जालमा पनि खुवै भाइरल भएको छ । उनीहरुको आपसी समझदारीमा खिचिएको यो भिडियो कसले भाइरल गर्यो भन्ने बिषयमा भने थाहा भएको छैन् ।

श्रीमान श्रीमती बिच हुने यौ’न सम्पर्कले कस्लाई बढि यौ’न आनन्द भएको होला रु पुरुष यौ’न साथीलाई रमाइलो हुँदा आफुलाई दुई गुणा रमाइलो भएको अनुभूति जस्तो देखिने यो भिडियोमा युवक मस्तले सुतिरहेका छन् । भिडियाेको लिंक तल छ ।

प्राय जसो महिलाहरु सबैलाई हुन्छ आफ्नो सुन्दर अनुहार बनाएर सबैको अगाडी हिड्न सकु र सबैको ध्यान आफु तिर तान्नु । कतिपय महिलाहरुले बिभिन्न औषधीहरु प्रयोग गर्दा पनि सोचे जस्तो चमक पाउनु भएको छैन भने हामि तपाईलाई केहि यस्ता टिप्स दिन्छौ जुन तपाईको अनुहारलाइ सुन्दरता र चमक बनाउन अवस्य सफल हुनेछ ।

चन्दनको लेपको प्रयोग चन्दनको प्रयोगले छाला कसिलो बनाउँछ । छाला कसिलो भएपछि अनुहारका खुल्ला छिद्रमा कमी हुनुका साथै दागधब्बा समेत हट्छ ।

चन्दनको लेपले छालाको कोमलता समेत जोगाउँछ । चन्दनको लेपलाई नियमित प्रयोग गर्दा अनुहारमा दाना आउने धेरै फुस्रो हुनेजस्ता समस्या पनि टाढा रहन्छ । कागती र महको प्रयोग अनुहारलाई चम्किलो बनाउन कागती र महको घोल प्रयोग गर्न सकिन्छ । कागती र महको मिश्रणलाई अनुहारमा लगाउने र १५ मिनेटपछि चिसो पानीले अनुहार धुने गर्नुपर्छ । यो प्रक्रिया नियमित अपनाउँदा छाला कान्तिमय बन्छ ।

कलेज पढ्ने एक युवतीको गोप्य भिडियो सामाजिक सञ्जालमा भाइरल हेर्नुहोस भिडियो:

Leave a Reply