Tuesday, April 20, 2021
Home > भिडियो > फेरि चितवनमा यस्तो घटनाः श्रीमानले श्रीमति र छाेरालाई याे हालतमा छाडेर बेपत्ता, आँशु रोकिएन (भिडियो सहित)

फेरि चितवनमा यस्तो घटनाः श्रीमानले श्रीमति र छाेरालाई याे हालतमा छाडेर बेपत्ता, आँशु रोकिएन (भिडियो सहित)

माघ १०, चितवन । चितवनमा एक पछि अर्को सामाजिक विसंगतीका अनौठा घटना सार्वजनिक भइरहेका छन् । वैदेशिक रोजगारीले निम्त्याएका समस्याले कति घटनामा महिला पीडित भएका उदाहरण छन् भने कति घटनामा पुरुष पनि पीडित भएका देखिन्छन् । चितवनमा भर्खर सार्वजनिक भएका दुई घटनाले पुरुष पीडित देखिएका छन् । अहिले फेरी गोरखाकी एक महिला त्यस्तै घटनाको शिकार भएकी छन् । उनी पनि चितवनमै फेला परेकी छन् ।

प्रेम विवाह गरेका श्रीमानले एक छोरा जन्मिए पछि धोका दिए । घरमा सासु ससुरा पनि छैनन् । आफ्ना श्रीमानलाई जन्माएपछि आमा बितेका कारण उनको आर्थिक अवस्था पनि कमजोर थियो । अभिभावक विहिन पुरुषसंग विवाह गरेर आएकी यि महिलालाई श्रीमानले झुपडीमा ल्याएर राखे । राधिका विक नाम गरेकी यि महिला अहिले मजदुरी गरेर ८ वर्षको छोरा पालेकी छन् । २४ वर्षकी राधिका अहिले चितवनमा कोठा भाडाामा लिएर बसेकी छन् ।

गोरखा बाह्र किलो भन्ने स्थानवाट चितवन आएकी उनी ९ वर्ष अघि विवाह गरेकी थिइन् । सानै उमेरमा प्रेम विवाह गरेकी राधिकालाई श्रीमानले छोडेर गएपछि उनको दैनिकी निकै कष्टकर भएको छ । राधिकालाई यस अघि पनि उनले गोरखामै छोडेर आएका थिए । फोन गर्दा म पूर्वमा छु भनेर झुट बोल्ने गरेका थिए । श्रीमानले पूर्वमा छु भनेपनि उनी चितवनमै बस्ने गरेका रहेछन् । श्रीमानले वास्ता गर्न छोडेपछि उनले यस अघि पनि प्रहरीको सहारा लिइन् । त्यसपछि उनी गोरखा पुगे । उनले पूर्वमा छु भन्दै अर्की महिला लिएर बसेको थाहा पाएपछि उनले प्रहरीको सहारा लिएकी थिइन् ।

दुई जना मिलेर कमाएको पैसा ६ लाख पैसा पनि लिएर हिँडेको अहिले १२ दिन भएको छ । दिनरात मजदुरी गरेर कमाएको पैसा पनि लिएर हिँडेपछि उनको बिचल्ली भएको छ । घरजाउँ भने घर छैन । सासुससुरा छैनन् । ओत लाग्ने झुपडी पनि छैन । म कुली काम गरेर भएपनि पाल्छु भनेर गोरखावाट चितवनमा ल्याएर बिचल्ली पारेर उनका श्रीमान अहिले बेपत्ता भएका हुन् । युटयुवमा अन्य पीडितहरुको बारेमा भिडियो बनाएको देखेपछि उनले पनि युट्युवरलाई खबर गरेकी थिइन् । उनका श्रीमानको नाम कृष्ण विक हो ।

भिडियो हेर्नुहाेसः

Leave a Reply