Friday, April 16, 2021
Home > भिडियो > प्रमिलाले धोका दिएर गएपछि बाजा बजाएर अर्को बिहे गर्ने सन्तोषको घोषणा (भिडियो सहित)

प्रमिलाले धोका दिएर गएपछि बाजा बजाएर अर्को बिहे गर्ने सन्तोषको घोषणा (भिडियो सहित)

काठमाडौं । अहिले सामाजिक संजालमा तातिरहेको घ टना हो चितवनको सन्तोश सुनार र प्रमिला सुनारको कहानी। श्रीमान सन्तोश बिदेशको छण् डिग्रीको घाममा कमाएको सबै पैसा लिएर र भएको जग्गा पनि लिएर फरार भएकी श्रीमती प्रमिला सुनौल बाट रङेहात पर मान्छे सङ भेटिएपछी अहिले यो कहानिले कानुनी रुप लिएको छ। सन्तोषले विदेशमा कमाएकाे सुनका गहना र रकमसमेत लिएर भागेकि प्रमिलाले कुनै हालतमा नफर्कने बताएकि थिइन ।

विदेशमै भएका सुरेसले प्रमिलासँग भिडियो च्याट मार्फत कुरा गरेर प्रेमा फसाएका भए पनि अन्ततः प्रमिलाले सन्तोषलाइ छाडेर जाने निर्णय गरेपछि सुरेश नेपाल आउँछन् र सिधै प्रमिलालाइ लिएर गायव हुन्छन् । यता सुरेका श्रीमतिले यी साना नानीका लागि पनि प्रमिलालाइ छाडेर आए स्विकार्ने भनेपनि उनिहरू गहिरो प्रेममा परेकाले बरू बहुविवाह केशमा जान तैयार भएपछि बाध्य भएर

त्यस्तै यहि कहानीको बिचार गर्न चर्चित नेता तथा विश्लेषक तथा बक्ता पुण्य गौतम चितवन स्थित सन्तोषको घरमा पुगेर सन्तोष सुनारसंग भलाकुसारी गरेका छन। उनले सन्तोषलाई बिहे गर्ने कि नगर्ने भनेर सोधेको प्रश्नमा अब छोराछोरीको भविष्य बनाएर मात्र आफुले यस बारे सोच्ने बताएका छन।

भिडियोः

सन्दीप लामिछानेले काठमाडौं किंग्स ११ बाट इपिएल खेल्ने

काठमाडौं– नेपालका युवा लेग स्पिनर सन्दीप लामिछानेले यो सिजनको एभरेस्ट प्रिमियर लिग (इपिएल) काठमाडौं किंग्स ११ बाट खेल्ने भएका छन् । उनी इपिएलले ल्याएको ट्रेड प्रावधान अनुसार ललितपुर प्याट्रियट्सबाट काठमाडौं आएका हुन् ।

ट्रेड प्रावधानमा दुई टिमबिचको समझदारीमा खेलाडी किनबेच गर्न सकिने व्यवस्था रहेको छ । यसमा आर्थिक पाटो भने गोप्य राखिएको छ । यो प्रावधान अनुसार हरेक खेलाडीले दुई टिमबिच ट्रेड भएको खण्डमा उक्त रकमको ६० प्रतिशत रकम खेलाडीले पाउने छन् ।

इपिएलको क्याटगोरी ए को टे«डको लागि तोकीएको समय गत ९ जनवरीमा सकिएता पनि सन्दिप लामिछाने बिग बासमा व्यस्त रहेकाले सम्झौतामा केही ढिलाइ भएको इपिएल स्रोतले जानकारी दिएको छ ।सन्दिप गत सिजनको विजेता ललितपुर प्याट्रियट्सबाट २ खेलमात्र खेलेर बिग बास लिग खेल्न अष्ट्रेलिया गएका थिए ।

Leave a Reply