Sunday, December 5, 2021
Home > समाचार > गुण्डागर्दी गर्नेहरूका लागि लाग्यो यस्तो ठुलो झट्का, इन्चार्जकाे जिम्मेवारी सीअाइवी इन्स्पेक्ट एलिजालार्इ!

गुण्डागर्दी गर्नेहरूका लागि लाग्यो यस्तो ठुलो झट्का, इन्चार्जकाे जिम्मेवारी सीअाइवी इन्स्पेक्ट एलिजालार्इ!

काठमाण्डाै, ०१ असोज  – नेपाल प्रहरीले दुई जना इन्सपेक्टरको सरुवा गरेको छ । काठमाण्डाैको कोटेश्वर र कांडाघारी प्रहरी प्रभागका असई र जवानलाई बालुवा ठेकेदारसँग घुस लिएको अभियोगमा अख्तियारले पक्राउ गरेपछि त्यसहाका ईन्चार्जलाई हटाइएको हो । प्रहरी मुख्यालयले कोटेश्वरका प्रमुख इन्स्पेक्टर राजु लामालाई महानगरीय प्रहरी पहरा गण सामाखुशीमा तानेको छ । लामाको ठाउँमा केन्द्रीय अनुसन्धान ब्युरो (सीआईबी) मा कार्यरत इन्स्पेक्टर एलिजा गिरीलाई जिम्मेवारी दिइएको छ ।

 

इन्सपेक्टर गिरीको ईन्चार्जको रुपमा यो पहिलो पोस्टिङ हो । गिरीसंग महानगरीय प्रहरी वृत्त लैनचौर, सोह्रखुट्टेमा काम गरिसकेको अनुभुव छ । उनि नेपाल प्रहरीमा व्यवसायीक अधिकृतका रुपमा चिनिन्छन् ।

अख्तियार शनिवार घूससहित पक्राउ महानगरीय प्रहरी प्रभाग कांडाघारीमा कार्यरत प्रहरी सहायक निरीक्षक (असई) गोपाल श्रेष्ठ र महानगरीय प्रहरी वृत्त ठिमीमा कार्यरत सुवास ढुङ्गाना प्रहरी हबल्दार दीपक भारती, उमेश यादव, अमन चौधरी र प्रहरी जवान रत्न रिजाल, मानसिंह रोका, दीपेन्द्र कुंवर र मुकेश पट्टेल छन् । उनीहरुले १ लाख घुस लिएको अख्तियारले जनाएको छ ।

इन्सपेक्टर लामाका भान्से प्रहरी जवान पट्टेल घुस प्रकरणमा मुछिएपछि उनलाई सरुवा गरिएको हो । त्यसैगरी महानगरीय प्रहरी प्रभाग कांडाघारी इन्स्पेक्टर हरि ओझाको समेत सरुवा भएको छ । उनको ठांउमा इन्स्पेक्टर सुधीर राईले जिम्मेवारी सम्हालेका छन् ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!