Sunday, November 28, 2021
Home > समाज > सबैकाे मन छुने यस्तो सुसाइड नोट लेखेर किन हाम्फालिन सोनी क्षत्री कालीगण्डकीमा?

सबैकाे मन छुने यस्तो सुसाइड नोट लेखेर किन हाम्फालिन सोनी क्षत्री कालीगण्डकीमा?

फेसबुकमा सुसाइड नोट’ लेखेर एक युवतीले कालीगण्डकी नदीमा हामफालेकी छिन् । म्याग्दी बेनी नगरपालिका ५ घर भएकी सोनिया क्षेत्रीले सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा सुसाइड नोट लेखेर कालीगण्डकीमा हामफालेकी हुन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालय बेनीका अनुसार सोनियाले सुसाइड नोट लेखेर बेनी नगरपालिका ८ स्थित विद्युत कार्यालयको पछाडिबाट कालीगण्डकी नदीमा हाम फालेकी हुन् । सोनियाले हाम फाल्नु अघि आफ्ना दुई जना साथीलाई बोलाएर उनीहरूकै अगाडि कालीगण्डकीमा फालेकी हुन्।

सोनियाको अहिले खोजी कार्य भइरहेको छ । उनले आफ्नो सामाजिक सञ्जालमा आफू मरेको सुन्न चाहनेहरूको सपना पूरा गर्दिन लागेको बताएकी छन्।

सदरमुकाम बेनीस्थित न्यू वेष्ट प्वाइन्ट आवासीय माविमा कक्षा ११ मा अध्ययरत क्षत्री पर्वत जलजला गाउँपालिका २ बैरमा बस्दै आएकी थिईन् । आत्महत्या गर्नु अगाडी उनले सामाजिक सञ्जालमा ‘म मरेको हेर्न तिमीहरुलाई धेरै आतुर भएको होला, आज म तिमीहरु सबैको सपना पुरा गरिदिदै छु, बधाई छ, जो म खुसी भएको हेर्न नचाहनेहरुले तिमीहरुले जित्यो मैले हारे’ भन्दै पोष्ट गरेकी थिईन् । आफन्त वा साथीहरुसंग झगडा गरे जस्तै गरी सामाजिक सञ्जालमा लेखेकी क्षत्रीले आत्महत्या गर्नुको कारण खोजी भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ । घटनाको अनुसन्धान गर्न घटना अगाडी सोनियासंगै रहेका दुईजनालाई प्रहरीले सोझपुछ गरेको छ ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!