Wednesday, November 30, 2022
Home > Uncategorized > बुटवल र पाल्पाको सिमानामा रहेको शिद्धबाबा मन्दिरमा आज बिहान प्रकट भए साक्षात ७ मुखे शेषनाग

बुटवल र पाल्पाको सिमानामा रहेको शिद्धबाबा मन्दिरमा आज बिहान प्रकट भए साक्षात ७ मुखे शेषनाग

बुटवल र पाल्पाको सिमाना मा रहेको शिद्धबाबा मन्दिरमा आज बिहान प्रकट भए साक्षात ७ मुखे सेस नाग !दर्सन गर्नेको घुइचो ! नागलाई १/१ लाईक गरेर दर्शन गरौँ पाईकै पवित्र आत्मा मा भगवान को बास हुन्छ।। । बुटवल शिद्धबाबालाई “जय शिद्धबाबा” लेख्नुहोस्..भोलिका दिनहरु शुभ हुनेँ छन् । शिद्धबाबा पर्यटन क्षेत्र सुरु भएको छ । एक वनस्पति उद्यान निर्माण गर्न सीमा क्षेत्र शिद्धबाबा वन संसाधन क्षेत्र सय बोटानिक गार्डन छ ।

 

यसको उद्देश्य बनाउन ऐतिहासिक क्षेत्र र वनस्पति संरक्षण र पर्यटन क्षेत्र। शिद्धबाबा स्थानीय स्तर शान र बुटवल मा विकास समिति, पाल्पा शिद्धबाबा मन्दिर व्यवस्थापन समिति, चुरिया समुदाय वन प्रयोगकर्ता समिति र समिति रमापिथेकासको क्षेत्र र उपभोक्ताहरु एक बगैचा बनाउने काम समन्वय छ।पवित्र शिद्धबाबा मन्दिर र बगैचा प्रवर्द्धन गर्न तथा गराउन करिव एक लाख बनस्पतिकाे सुन्दर बगैचा बनाउन तथा यस ठाउँमा पर्यटकहरुले सामना गर्नु परेका चुनौतीहरू यस्ता देखिएका छन् । यस पर्यटकिय स्थलमा उद्यान, यो बगैचा भएको छ।

बुटवल र पाल्पाको सिमानामा रहेको शिद्धबाबा मन्दिरमा आज बिहान प्रकट भए साक्षात ७ मुखे शेषनाग प्रकट भएकाे खबर भाइरल भएकाे छ ।

 

Leave a Reply