Friday, June 18, 2021
Home > समाचार > श्रीमतीलाइ तीज मनाउन माइत पठाइ आफ्नै छोरीको हत्या गरे धनबहादुरले

श्रीमतीलाइ तीज मनाउन माइत पठाइ आफ्नै छोरीको हत्या गरे धनबहादुरले

बाजुरा – स्थानीय त्रिवेणी नगरपालिका–७ मा ४५ वर्षीय धनबहादुर ऐडीले आफ्नै छोरीको हत्या गरेका छन् ।ऐडीले पाँच वर्षीया छोरी रबिनाको हत्या गरेको प्रहरी नायब उपरीक्षक सागर बोहोराले जानकारी दिनुभयो । हत्या गर्ने बाबु धनबहादुरलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।घरभन्दा बाहिर करीब २० मिटर पर हत्या गरेको अवस्थामा बालिकाको शव भेटिएको छ । आमा तीज मनाउन त्रिवेणी नगरपालिका–९ स्थित माइतीघर ताम्सुमा गएको अवस्थामा हत्या भएको हुन सक्ने प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानअनुसार छोरीको हत्या करीब चार÷पाँच दिनअगाडि भएको देखिएको छ । हत्याको कारणबारे अनुसन्धान गर्न प्रहरी टोली घटनास्थ पुगिसकेको प्रमुख नायब उपरीक्षक बोहोले बताउनुभयो ।मृतक रबिनाको शवपरीक्षणका लागि जिल्ला अस्पताल मार्तडी ल्याउन लागिएको प्रहरी नायब उपरीक्षक सागर बोहोराले जानकारी दिनुभयो ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!