Tuesday, September 29, 2020
Home > समाचार > कतार जेलमा रहेका बिनोद रानाभाटलाई बचाउन शिशिर भण्डारीले यस्तो सम्म गरे – हेर्नुहोस भिडियो

कतार जेलमा रहेका बिनोद रानाभाटलाई बचाउन शिशिर भण्डारीले यस्तो सम्म गरे – हेर्नुहोस भिडियो

बिभिन्न सामाजिक कामहरु सफल पार्दै सबैको मन जित्दै गरिब दुखीको हिरोको सँज्ञाा पाएका शिशिर भण्डारी कलाकार पनि हुन्, उनलाई सामाजिक कार्यमा लागेपछि धेरैलाई यो कुरा थाहा नहुन सक्छ । चर्चित १८ नेपाली चलचित्रहरुमा उनले अभिनय गरिसकेका छन् । नाई नभन्नु ल ४, होस्टेल, राधे, बिर्खेलाई चिन्छस, समर लभ, लभ सब लगायतका नामहरु उनले अभिनय गरेका चर्चित चलचित्रहरु मध्ये हुन् ।

युटुबका माध्यमबाट समाजसेवा गर्दै सबैको मनको ढुकढुकी बनेका शिशिर भण्डारी पछिल्लो समय कतारको जेलमा रहेका बिनोद रानाभाटको सहयोग जुटाउन लागि परेका थिए । अघिल्लो समय कृष्ण वलि, जनक गन्धर्व, राकेश योगी, शिशिर खड्का, मेघा घिमिरे, हरिकाजी ढुँगाना, बेद्धिमान कुवँर लगायत थुप्रैको जीवन परिवर्तन गरिसकेका शिशिरले अन्य अभियन्ताहरुको साथमा यो अभियान सफल बनेको छ । शिशिरकै युटुब नयाँ नयाँ न्युज नेपालबाट भिडियो आएपछि एक महिनामै यो अभियान सफल भएको छ । बिनोद रानाभाट अभियानमा सम्पुर्ण ८२ लाख नै उठिसकेको छ । शिशिर भण्डारीले यस अभियानमा १९ लाख सँकलन गरेर बुझाए । यससँगै बिनोद रानाभाटको अभियान बन्द भएको छ । शिशिरसँगै यो अभियानमा अर्जन भुसाल, ज्वाला सँग्रौला, एचबि ताम्राकार लगायत देश तथा बिदेशबाट अन्य अभियन्ताहरुको पनि महत्वपुर्ण साथ रहेको छ । भिडियो हेर्नुस

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!