Friday, September 18, 2020
Home > भिडियो > आफ्नो जन्मदिन मन नपर्ने नम्रताले खोलिन् डिप्रेसनको रहस्यः यस्तो सम्म भएको थियो घटना – भिडियो सहित

आफ्नो जन्मदिन मन नपर्ने नम्रताले खोलिन् डिप्रेसनको रहस्यः यस्तो सम्म भएको थियो घटना – भिडियो सहित

आफ्नो जन्मदिन मन नपर्ने नम्रताले खोलिन् डिप्रेसनको रहस्य खोलिरहँदा  नम्रताकाे भाइरल लिक भिडियो नै थियो भन्दा फरक नपर्ला । त्यतिबेला डिप्रेसनकै कारण झण्डै आत्मह)त्यासम्म गरेकि थिइन । तर यतिबेला ती सबै कुरालाइ बिर्सेर मेडिटेशन गर्ने गरेकि छिन् । यतिबेला फेरि राम्रो काम गरेर उनि पुनः आफ्नो सामाजिक स्टाटस राम्रो पारिसकेकि छिन् । यसै क्रममा ३२ बर्ष पुरा गरिसकेपछि ३३ बर्षमा लाग्दै गर्दा नम्रताकाे अनुभव यस्तो रहेकाे छ । भिडियो हेर्नुस्ः

सधैँ उठ्नु मात्रै होइन जिन्दगी,लडेर फेरि उठ्न सक्नु चाहिँ जिन्दगी हो!! हरपलको सम्झना सहित जन्मदिनको शुभकामना !!

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!