Monday, September 28, 2020
Home > भिडियो > नायिका पुजा शर्मा र आकाश श्रेष्ठकाे चलचित्र “रामकहानी” नेपालकै नम्बर ३ ट्रेण्डिङमा, पुरै फिल्म हेर्नुहाेस्

नायिका पुजा शर्मा र आकाश श्रेष्ठकाे चलचित्र “रामकहानी” नेपालकै नम्बर ३ ट्रेण्डिङमा, पुरै फिल्म हेर्नुहाेस्

नेपाली चलचित्र जगतमा यतिबेला रामकहानीले चर्चा बटुल्दै छ । यहि ५ जुलाइमा यूट्यूवमा राखिएको नेपाली चलचित्र रामकहानी यतिबेला नेपालकै नम्बर ३ ट्रेण्डिङमा छ । हलहरूमा राम्रो चर्चा बटुलेकै कारण पनि यति चाँडै नै रामकहानीले दर्शकहरूको माया पाएको हो । नायिका पुजा शर्मा र सुदर्शन थापाको निर्माणमा बनेको यो चलचित्रलाइ सुदर्शन थापा आफैले निर्देशन गरेका थिए भने कविराज गहतराजको कोरियोग्राफ रहेको थियो ।

फिल्ममा पुजा शर्मा र आकाश श्रेष्ठको मुख्य अभिनय छ भने केदार प्रसाद घिमिरे (माग्ने बुढा), जितु नेपाल (मुन्द्रे), विल्सन बिक्रम रार्इ (तक्मे बुढा), रबिन्द्र झा, राजाराम पाैडेल, शिशिर राना, बिहाल पहारी , सुनिता श्रेष्ठ ठकुरी र सोभियत बस्नेत रहेका छन् । यस चलचित्रलाइ गत शुक्रबार मात्रै यूट्युवमा अपलोड गरिएको छ । पुरै फिल्म हेर्नुसः

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!