Wednesday, December 8, 2021
Home > समाचार > आमाको जसरी घाटी रेटियोस, उसको र मेरो सम्बन्ध सकियो (भिडियो सहित)

आमाको जसरी घाटी रेटियोस, उसको र मेरो सम्बन्ध सकियो (भिडियो सहित)

आमाको जसरी घाटी रेटियोस,उसको र मेरो सम्बन्ध सकियो भन्दै मिडियामा आएका यि ब्यक्तिको कुरा सुनेर आफ्नो मनमा लागेका कुराहरू कमेन्ट बक्समा लेख्नहोला ।

भिडियो

यो पनि हेर्नस्ः ६ लाख रुपैयाँ बुझाएपछि बालकको सकुशल उद्धार
कपिलवस्तु – आर्थिक लेनदेन र अ’पह’रण गर्दा लागेको पैसा बुझाएपछि कपिलवस्तुका अ’पह’रित बालक मुक्त भएका छन् । अ’पह’रण गर्ने भारतीय नागरिकलाई तिर्नुपर्ने दुई लाख १० हजार भारुसहित ६ लाख रुपैयाँ बुझाएपछि बालकको सकुशल उद्धार भएको स्रोतले बताएको छ ।

कपिलवस्तुको शुद्धोदन गाउँपालिका-३ गुलरीक पाँच वर्षीय बालक सलमान खान डफाली मंगलबार दिउँसो १ बजे अ’पहर’णमा परेका थिए ।प्रहरी मा दिएको जाहेरीअनुसार भारतको सिद्धार्थ नगर जिल्ला अलिगडवा बस्ने मौफुस मुसलमानले बालकको परिवारसँग लेनदेनको विषयलाई लिएर अ’पह’रण गरेका थिए ।

घरमा कोही नभएको अवस्थामा बालकलाई भेटी पसलमा पान लिन पठाउने क्रममा अ’पह’रण भएको थियो । जिल्ला प्रहरी कार्यालय कपिलवस्तुले भारतीय प्रहरीको सहयोगमा बुधवार राति पौने ३ बजे बालकको उद्धार गरी परिवारलाई बुझाएको प्रहरी नायव उपरीक्षक धर्मराज भण्डारीले बताए । अ’पहर’णमुक्त भएपछि घर फर्किएका पाँच वर्षीय बालक सलमान खान डफाली । तस्बिर : शैलेन्द्र आम्वेडकरको फेसबुक

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!