Friday, June 18, 2021
Home > समाचार > नायिका शिल्पा सेट्टीलाई भाङ लागेपछि नाचेको भिडियो सामाजिक संजालमा भाइरल(भिडियो )

नायिका शिल्पा सेट्टीलाई भाङ लागेपछि नाचेको भिडियो सामाजिक संजालमा भाइरल(भिडियो )

अभिनेत्री शिल्पा सेट्टी लामो समयदेखि ठूलो पर्दाबाट टाढा छिन् । तर, उनी टेलिभिजनको संसारमा भने क्रियाशील छिन् । अचेल शिल्पाले रियालिटी सो सुपर डान्सर च्याप्टर ३ मा जजको भूमिका निभाइरहेकी छिन् ।रियालिटी सोमा शिल्पाका साथमा गीता कपुर र अनुराग बसु पनि निर्णायक छन् । शिल्पाको रियालिटी सोको सुटिङका क्रममा खिचिएका भिडियो र तस्बिर सार्वजनिक भइरहन्छन् । नयाँ पत्रिकामा खबर रहेको छ ।

अहिले होलीको समय । शिल्पाले होलीको अवसरमा हरेक वर्ष घरमा पार्टी आयोजना गर्ने गरेकी छिन् । उनले आफन्त तथा फिल्मकर्मीबीच जमेर होली मनाउने गर्छिन् । गत वर्ष शिल्पाको होलीको एउटा भिडियो सार्वजनिक भएको थियो । सो भिडिया उनका पति राज कुन्द्राले सेयर गरेका हुन् ।

भिडियोमा शिल्पा भाङको नशामा साथी रोहिणी अयरको साथमा नागिन डान्स गरिरहेकी देखिन्थिन् । कुन्द्राले भिडियो सेयर गर्दै लेखेका थिए, ‘दुई डल्ला भाङको यस्तो असर छ ।’ शिल्पाले कुन्द्रासँग सन् २००९ मा विवाह गरेकी थिइन् । उनीहरूको एक छोरा छन् ।

 

View this post on Instagram

 

The 2 sips of bhaaang effect!!! Hahaha @rohiniyer @officialshilpashetty #HoliWeekend #happyholi

A post shared by Raj Kundra (@rajkundra9) on

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!