Tuesday, June 15, 2021
Home > समाचार > दमकमा बिध्युत मर्मत गर्ने क्रममा ११००० भोल्टकाे करेन्टमा झुण्डिए… (भिडियाे सहित)

दमकमा बिध्युत मर्मत गर्ने क्रममा ११००० भोल्टकाे करेन्टमा झुण्डिए… (भिडियाे सहित)

दमक / दमकको लाइफलाइन अस्पताल अगाडि बिध्युत मर्मत गर्ने क्रममा एक मजदुर तारमा एक्कासी ११००० भोल्ट करेन्ट प्रवाह हुँदा गंभिर घाइते भएका छन् । गत शुक्रबार बिध्युत मर्मत गर्ने क्रममा २५ बर्षिय सुमन खत्री एक्कासी करेन्ट प्रवाह हुँदा झण्डै १५ मिनेट तारमा नै झुन्डिएकाे र उनको शरिरका बिभिन्न भागहरु डढेको थियाे । उद्धार पश्चात उनलाइ उपचारकाे लागी लाइफलाइन अस्पतालमा भेन्टिलेटरमा राखिएकाे र हाल उनकाे भारत स्थित सिलगुडीमा उपचार भइरहेकाे परिवार श्राेतले जनाएकाे छ । उनी ट्रान्समिटरमा चढेर बिद्यूतको काम गर्दै आइरहेका थिए ।

उनको साथमा अर्का १९ बर्षिय सुमन खड्का पनि घाइते भएका छन् । उद्धारका लागि छेउमा लिस्नो नै नभएका कारण झण्डै १५ मिनेट लागेको स्थानीयहरुको भनाइ रहेको छ । चरम लापरवाहीका कारण यो घटना भएको भन्दै स्थानीयहरु आक्रोशित भएका थिए । खड्काको अवस्थामा भने सामान्य र खतरामुक्त रहेकाे अस्पताल श्राेतले जनाएकाे छ ।

भिडियो हेर्नुहोस

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!