Tuesday, January 18, 2022
Home > समाचार > नेपाल बन्द सकिएसँगै विप्लव नेकपाले निकाल्यो यस्तो विज्ञप्ति

नेपाल बन्द सकिएसँगै विप्लव नेकपाले निकाल्यो यस्तो विज्ञप्ति

फाल्गुन ३०, काठमाडौ । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका महासचिव विप्लवले आजको नेपाल बन्द प्रतिरोधसहित पूर्ण रुपले सफल भएको बताएका छन् । बिहीबार साँझ विज्ञप्ति प्रकाशित गर्दै महासचिव विप्लवले यस्तो बताएका हुन् ।

दलाल संसदीय व्यवस्थाले प्रतिबन्धका नाममा अर्को अवरोध ल्याउन खोजेको बताउदै यो प्रतिबन्ध पनि पानीको फोकाझैँ फुटेर जाने बिप्लवले बताएका छन् ।

नेकपाका महासचिव विप्लवले सरकारले आफ्नो नरसंहारकारी दमनलाई वैधानिकता दिनका लागि यही फागुन २८ गतेदेखि पार्टीका गतिविधिमा प्रतिबन्ध घोषणा गरेको अवस्थामा जनता र देशको मुक्तिका लागि र वैज्ञानिक समाजवाद स्थापना गर्ने उद्देश्यले अभियानात्मक आन्दोलन गरिराखेको पार्टीले सरकारले चलाएको दमन र प्रतिबन्धका विरुद्ध प्रतिरोध गर्नु अनिवार्य सर्त हुने स्पष्ट पारेका छन् ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!