Tuesday, January 18, 2022
Home > समाचार > खैरेनीका युवा अनिष पुरीको रड र ढुंगाले हानेर निर्मम हत्या, छोराको हत्याको खबर सुनेपछि आमा बाबु बेहोस

खैरेनीका युवा अनिष पुरीको रड र ढुंगाले हानेर निर्मम हत्या, छोराको हत्याको खबर सुनेपछि आमा बाबु बेहोस

खस्यौली – रुपन्देहीको देवदह नगरपालिकामा एक युवाको हत्या भएको छ । मोटरसाइकलमा सवार देवदह–५ का २० वर्षीय अनिश पुरीलाई अज्ञात समूहले गए राति आक्रमण गरी हत्या गरेको इलाका प्रहरी कार्यालय बुटवलका प्रहरी नायब उपरीक्षक डिलबहादुर मल्लले जानकारी दिनुभयो ।

स्थानीय खैरेनीबाट भलुहीतर्फ जाँदै गर्दा उनीमाथि रड र ढुङ्गा प्रहार भएको तथा उपचारका लागि देवदह मेडिकल कलेज लगेपछि मृत घोषणा गरिएको थियो । सो घटनामा संलग्न भएको आशङ्कामा केहीलाई अनुसन्धानका लागि नियन्त्रणमा लिइएको प्रनाउ मल्लले जानकारी दिनुभयो ।अनिषको मृत्युको खवर पाउनासाथ बेहोस भएका वुवा लोमस पुरी र आमा शोभा पुरीको बुटवल स्थित गौतमबुद्ध मुटु अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ ।

 

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!