Tuesday, January 18, 2022
Home > भिडियो > टोटल धमालको गीतमा यी दुई युवतीको यस्तो धमकेदार डान्स , डान्स गरेको भिडियो भयो रातारात भाइरल (भिडियो)

टोटल धमालको गीतमा यी दुई युवतीको यस्तो धमकेदार डान्स , डान्स गरेको भिडियो भयो रातारात भाइरल (भिडियो)

काठमाडौँ – पछिल्लो समय बलिउडमा कमेडी फिल्मको लहरै चलेको छ । त्यस्तै कमेडी नै कमेडीले भरिएको फिल्म टोटल धमाल यहि फ्रेब्रअरी २२ मा रिलिज भएको छ । निकै हसाउँने यस फिल्मले धमकेदार व्यापार गरेको छ। यसैकममा अहिले मुम्बइका दुई युवतीको डान्स सामाजिक संजालमा निकै भाइरल भइरहेको छ ।यी दुई युवतीले अभिनेता अजय देवगनको फिल्म टोटल धमालको गीत मुंगडा मा धमकेदार डान्स गरेका छन् । जुन डान्स अहिले सामाजिक संजालमा निकै भाइरल भइरहेको छ ।

फिल्म टोटल धमालको यस गितमा अभिनेत्रि सोनाक्षी सिन्नहा छिन् । यी दुई युवतीले गरेको डान्स भने सोनाक्षीको भन्दा राम्रो भएको टिप्पणी गरिएको छ । बलिउड गीतमा डान्स गरेर सामाजिक संजालमा अपलोड गरिरहने यी युवतीहरु पेशाले कोरियोग्राफर हुन् ।यीमध्ये एक युवतीको नाम सोल देवराज र अर्की युवतीको नाम निकोल कन्सेशाओ हो ।हेर्नुहोस् भिडियो

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!