Wednesday, June 16, 2021
Home > भिडियो > भिडियो बाहिरिएपछि साबित्री सुवेदीले दिइन् पत्रकारलाई धम्की, यस्तो छ उनको कल रेकर्ड- पुरा हेर्नुहोस

भिडियो बाहिरिएपछि साबित्री सुवेदीले दिइन् पत्रकारलाई धम्की, यस्तो छ उनको कल रेकर्ड- पुरा हेर्नुहोस

काठमाडौं, फागुन ८ – जय नारीको नामले परिचित सावित्री सुबेदीले आफ्नै बुवा आमालाइ मुद्दा हाली पाच लाख लिएको खुलासा भएको छ ।

निर्मला हत्या प्रकरण पछि पेटिकोट आन्दोलन बाट चर्चामा आएकी सावित्री सुवेदी पछिल्लो समय पटक पटक बिबादमा आउने गरेकी छिन । जय नारीको नारा बोकेर हिडेकी सावित्री सुवेदीले समाज सेवा गर्नको लागि घर बाट बुवा आमाले पैसा पुर्याउने कुरा धेरै पटक मिडियामा प्रस्तुत गरेकी थिइन तर वास्तविकता भने धेरै फरक रहेछ ।

घरमा सामन्य रूपले बिहे को कुरा चल्दा बुवा आमाले मलाइ जबर्जस्ति बिहे गर्न लागेको भन्दै साबित्रीले मुद्दा हालेर पाच लाख रुपैयाँ मागेको र हामिले दिएको भन्दै मिडिया मा आएर बुवा आमा दुखेसो पोखेका छन । हामिले फोन गर्दा पनि फोन उठाउदिन घर पनि आउदिन भन्दै बुवा आमा रूदै गुनासो पोखेका छन आफ्नै बाबू आमालाइ यसरी ठग्ने साबित्रीले अरूको कस्तो हालत बनाएकी होलिन हामी सहजै अडकल कट्न सक्छौ ।

सुन्नुहोस सावित्रीको धम्कीपूर्ण अडियो

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!