Monday, January 24, 2022
Home > भिडियो > ऋषि धमलाको हल काण्ड बाहिरियो: श्रीमती र छोरी मिडियामा, छोरीको हात यस्तो…(हेर्नुहोस् भिडियो)

ऋषि धमलाको हल काण्ड बाहिरियो: श्रीमती र छोरी मिडियामा, छोरीको हात यस्तो…(हेर्नुहोस् भिडियो)

ऋषि धमलाको एक छोरा र एक छोरी छन। छोरी एरिकाको भने एउटा हात छैन। जन्म जातनै हात गुमाएकी एरिका अहिले पर्दै छन् । नेपाली पत्रकारितामा आफ्नो बेग्लै पहिचान बनाएका सफल पत्रकार तथा मिडियाकर्मी ऋषि धमला र नायिका एलिजा गौतमको छोरी एरिका धमला हुन् ।

श्रीमती र छोरी एक साथ् मिडियामा आएका छन। सधैं नेताहरुको अघिपछि देखिने पत्रकार ऋषि धमलालाई आजकाल बेग्लै चटारो छ । छोरी एरिकाको भने एउटा हात छैन। त्यसले गर्दा अहिले मिडियामा आएर यस्तो भने का छन् । ऋषि धमलाको हल काण्ड बाहिरियो: श्रीमती र छोरी मिडियामा, छोरीको हात यस्तो…हेर्नुहोस् भिडियो….

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!