Friday, June 18, 2021
Home > अपराध > जागिरमा हिडेका नेपाली सेनाकाा जवानको लास बेवारिसे अवस्थामा भेटिएपछि

जागिरमा हिडेका नेपाली सेनाकाा जवानको लास बेवारिसे अवस्थामा भेटिएपछि

धरान । नेपाली सेनामा कार्यरत एक युवाको लास धरान–१८ स्थित बीपी प्रतिष्ठान पश्चिम गेट बाहिर फेला परेको छ । धरान–१७ घर भएका २४ बर्षीया कुमार परियारको लास बेवारिसे अवस्थामा फेला परेको इलाका प्रहरी कार्यालय धरानका डिएसपी सुमनकुमार तिम्सिनाले जानकारी दिए । हाल शव भएको स्थलमा प्रहरी पुगिसकेको छ ।डिएसपी तिम्सिनाका अनुसार हिजो मात्र जागिरमा भनेर उनी घरबाट हिडेका थिए । उनी धनकुटास्थित नेपाली सेनामा रहेको बताइएको छ ।

नेपाली सेनालाई पनि खवर गरिएकाले उनका बारेमा थप केही बेरमा खुल्ने प्रहरीले जनाएको छ । घट्ना स्थल बीपी प्रतिष्ठानको आवास क्षेत्र पश्चिम र डिपोट स्कुल दक्षिणमा पर्छ । यहाँ ठूलो झाडी रहेको छ र खोल्सो पनि छ । उनको शव पनि त्यही खोल्सामा भेटिएको हो । घट्नाबारे प्रहरीले अनु्न्धान शुरु गरेको छ ।

उता इटहरीमा छुरा प्रहार गरी महिलाको हत्या भएको छ । इटहरी ४ स्थित माखिम टोलमा डेरा गरी बस्ने अन्दाजी बर्ष ३० कीसोनिया राईको सोही स्थान बस्ने लालबहादुर राईले साँझ ६ बजे छुरा प्रहार गरी हत्या गरेका हुन् । राई हाल प्रहरीको नियन्त्रणमा रहेकाे प्रहरीले जनाएकाे छ । मृतक महिलाकाे श्रीमान हाल बिदेशमा रहेको र मृतक दुवै जना लामो समयदेखि ‘लिभिङ टुगेदर’ मा रहेकाे खुल्न अाएकाे छ ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!