Friday, May 27, 2022
Home > समाचार > ३५ करोडको यो राँगो बिहान ५ किलोमिटर दौडन्छ र दिनमा २ पटक नुहाएर साँझ रक्सि पिउने गर्छ भिडियोमा हेर्नुहोस

३५ करोडको यो राँगो बिहान ५ किलोमिटर दौडन्छ र दिनमा २ पटक नुहाएर साँझ रक्सि पिउने गर्छ भिडियोमा हेर्नुहोस

एजेन्सी । भारतमा गाई जस्तै साँढे र राँगोलाई पनि एकदमै ध्यान(रेखदेख) दिइन्छ । तर हरियाणाको यो राँगो आफ्नो रुचीका कारण हिजोआज एकदमै चर्चामा छ । समाजिक सञ्जालमा यो राँगोको फोटो र भिडियो भाइरल भइरहेको छ ।करिव ३५ करोड मूल्य पर्ने यो राँगो हरेक दिन मदिरा पिउँछ । तर राँगोको यो बानीबाट उसको मालिकलाई हैरानी वा कुनै आपत्ती छैन । यो राँगोको नाम सुल्तान


राखिएको छ । राँगो मदिरा पिउँन धेरैनै मन पराउँछ र मदिरा पिउँदा उसले एकदमै धेरै सन्तुष्टी पाउँछ ।आठ वर्षको यो राँगोको लम्बाई ६ फिट रहेको छ भने यसको वजन एक टन भन्दा पनि बढी रहेको छ । भारतको महगों राँगो मध्येको एक यो राँगोको शुक्राणु बिक्री गरेर यसको मालिकले वार्षिक एक करोड कमाउँछन् ।

सुल्तानलाई हरेक दिन बिहान ५ किलोमिटर दौडाएर कसरत गराउने र दिनमा २ पल्ट नुहाइदिने सुल्तानका मालिकले गरेका छन् ।

सधै मदिरा पिउँने यो राँगोको बारेमा जानकारी पाएर मानिसहरु एकदमै आश्चर्यचकित हुन्छन् ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!