Wednesday, November 13, 2019
Home > समाचार > पिलो आएर अस्पतालमा भर्ना भएका १७ महिनाका छोराको ज्या’न ग’एपछि… (भिडियो)

पिलो आएर अस्पतालमा भर्ना भएका १७ महिनाका छोराको ज्या’न ग’एपछि… (भिडियो)

बाग्लुंग २२ कात्तिक- बाग्लुंग जिल्ला जौमुनि नगरपालिका वडा न ७ ललित कुमार थापाका १७ महिनाका छोरा कौशल थापाको नि’धन भएको छ परिवारका अनुशार उनको दाहिने काखीमा पि’लो आएका कारण पोखराको फिस्टेल ह’स्पिटलमा भर्ने गरेका थिए ।

परिवारका अनुशार जब नर्षले औसधि दिइन बालकको शरीर भरि एला’र्जी भयो सामान्य आवस्थामा रहेका कौसल निलो हुदै गए।मृ’तक कौसल थापाको बेड नजिकै रहेकी अर्की बिरामीका अनुशार औसधी चढाएपछी शरीर भरि चाला उठेर बच्चा आतिएको बताएकी छिन ।पहिलो सन्तानको रुपमा रहेको छोरा गु’माएपछी विक्षिप्त बनेका आमा अस्पतालको लापरबाहीका कारण मृ’तु भएको बताएकी छन ।

उता उनका श्रीमान अर्थात् मृ’तकका बुबा ललित मुर्छा परेर बोल्न सक्ने अवस्थामा थिएनन। बिरामीसङ संगै रहेकी नजिककी आफन्त सामँन्य अवस्थाको छोरालाई अस्पतालले मारेको बताउछिन ।

बिरामी सिकिस्त परेपछि मणिपाल अस्पताल पुराईएको थियो तर अस्पताल पुग्दा बिरामीलाई डाक्टरले मृ’त घोषणा गरिसकेका थिए । हेर्नुहोस भिडियो यो कहालीलाग्दो घटना अस्पताल पुग्दा जे देखियो आज अस्पताल प्रशासनको परिवारसंग छलफल गर्ने तयारी छ ।

हेर्नुहाेस् भिडियाेः

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Please Dont Copy My Content!! !!
%d bloggers like this: